Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
Сучасні реалії вимагають підвищеної пильності та готовності до надзвичайних ситуацій.
З початком повномасштабної війни, кількість повідомлень про замінування адміністративних будівель судів значно зросла. Саме тому знання правильного алгоритму дій у таких випадках є критично важливим.
Щоб підвищити рівень обізнаності із цих важливих й, на жаль, актуальних питань, сьогодні до Чернівецького апеляційного суду завітали працівники Чернівецького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України та Управління вибухотехнічної служби ГУНП в Чернівецькій області.
Вони розповіли про специфіку своєї професії, поділилися досвідом та пояснили, як діяти у разі виявлення вибухонебезпечного предмета або надходження повідомлення про замінування.
Отже, які основні правила поведінки при загрозі вибуху :
Фахівці наголосили, що навіть знайомі на вигляд предмети можуть становити смертельну загрозу, адже вибухові пристрої часто замасковують під звичайні речі. Тому будь-яка підозріла знахідка має сприйматися серйозно.
Навчання мало не лише теоретичну, а й практичну частину. Учасники мали можливість переглянути зразки вибухонебезпечних предметів, змодельованих для тренування, та відпрацювати правильний алгоритм дій у кризових ситуаціях.
Завдяки таким заходам зростає рівень безпеки працівників судів та учасників судових процесів, адже правильні дії в надзвичайній ситуації допомагають зберегти здоров’я та врятувати життя.
Пресслужба суду