flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Повідомлення про виклик у судове засідання - Саінчук Микола Іванович  

12 травня 2023, 11:20

З метою дотримання норм Цивільного процесуального кодексу України в частині належного повідомлення про час і місце судового розгляду, та згідно з ч.11 ст. 128  ЦПК України, Чернівецьким апеляційним судом, шляхом розміщення на офіційній веб-сторінці суду, здійснює повідомлення про виклик у судове засідання осіб. 

апеляційне провадження № 22-ц/822/474/23

номер справи № 727/2958/23

Саінчук Микола Іванович, який зареєстрований за адресою: с. Магала Чернівецького району Чернівецької області викликається у судове засідання на 11:30 годину 06 червня 2023 року,  як третя особа у цивільній справі за позовом товариства №8 по прокладанню водопровідної та каналізаційної мереж по вулицях Марморозькій та Сторожинецькій в особі голови Тімку Івана Георгійовича до Чернівецької міської ради, треті особи, приватний підприємець Саінчук Микола Іванович, ТОВ "Будівельник 2020", Департамент інфраструктури та благоустрою Чернівецької міської ради, Комунальне підприємство "Чернівціводоканал", про повернення коштів дольової участі в будівництві водопровідних та каналізаційних мереж, за апеляційною скаргою Голови товариства №8 по прокладанню водопровідної та каналізаційної мереж по вулицях Марморозікій та Сторожинецькій Тімки Івана Георгійовича на ухвалу Шевченківського районного суду м. Чернівці від 11 квітня 2023 року.

Судове засідання відбудеться в приміщенні Чернівецького апеляційного суду за адресою: м. Чернівці, Центральна площа, 9.

Явка до суду не є обов’язковою. У разі неявки в судове засідання учасників справи або їх представників, справа буде розглянута за їх відсутності.